Asmeninės konsultacijos

Asmeninės konsultacijos

Terapija yra būdas pagilinti savęs supratimą ir priėmimą, vedančius gijimo link.

Nors gyvenimas yra nuostabus, kartais to, kas jame vyksta, mums gali būti per daug. Neretai vargina sunkios emocijos, besikartojantys vis netenkinantys santykiai, netikėta netektis ar kitos skausmą keliančios situacijos.

Tokiu atveju gali padėti asmeninės psichologo konsultacijos. Jų metu galima ieškoti atsakymų, padėsiančių geriau suprasti save, giliau suvokti varginančias patirtis ir sunkumus. Terapinis darbas padeda rasti išeitį ir jėgų pakelti skausmą, kuris neretai tampa apvalančiu ir atgaivinančiu mus, kai nebebandome nuo jo slėptis.

Svarbu tai, kad šis tyrinėjimas atskleidžia paprastai nepastebimus santykių su kitais ir pačiu savimi įpročius. Svarbi šio tyrinėjimo dalis yra psichologinio konsultavimo metu užsimezgančio psichologo ir kliento santykio pastebėjimas, galintis būti naudingas įsisąmoninant esamus bendravimo modelius ir kaip galimybė išbandyti naujus santykio su kitu būdus.

Su norinčiais geriau suvokti gyvenimo skausmą ir džiaugsmą suaugusiaisiais bendrauju lietuvių ir anglų kalbomis.

Dirbu su įvairių rūpesčių turinčiais žmonėmis. Dažniausi – sunkumai santykių temoje; taip pat baimės, nerimo, depresijos išgyvenimai. Šiuo metu daug dėmesio skiriu psichologinių traumų ir potrauminio streso psichoterapijai, prievartos ir netekčių temoms.

Taip pat dirbu ir su poromis.

Mano konsultacija trunka 50min. Šiuo metu galima tartis dėl susitikimų pirmadieniais-ketvirtadieniais.
Už pirmąjį individualų susitikimą mokėti nereikia. Jo metu galėsime susipažinti ir aptarti bendro darbo lūkesčius bei pagalbos galimybes.